Sakarya Silvermat Etiket

Sakarya Silvermat Etiket | Sakarya Silvermat Etiket Fiyatları | Sakarya Silvermat Etiket Özellikleri | Sakarya Silvermat Etiket Yazıcı | Sakarya Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Sakarya Silver Mat Etiket | Sakarya Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Sakarya silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir sakarya etiket türüdür. Genellikle kitap ve sakarya barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Sakarya silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun sakarya etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan sakarya silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Sakarya silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Sakarya silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Sakarya silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Sakarya silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Sakarya silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Sakarya etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Sakarya silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya silvermat etiket, sakarya termal etiket, sakarya silver mat etiketler, sakarya mat etiketler, sakarya silver mat etiket fiyatları, sakarya etiket fiyatları, sakarya şeffaf etiket fiyatları, sakarya silver mat barkod etiketi, sakarya barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner