Sakarya Chromolux Etiket

Sakarya Chromolux Etiket | Sakarya Chromolux Etiket Nedir | Sakarya Chromolux Etiket Fiyatları | Sakarya Chromolux Etiket Baskı | Sakarya Kromolüks Etiket | Sakarya Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Sakarya Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Sakarya chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Sakarya chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan sakarya chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan sakarya kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı sakarya chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Sakarya chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Sakarya chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve sakarya kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Sakarya choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Sakarya choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel sakarya etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya etiket, sakarya etiket fiyatları, sakarya barkod etiket fiyatları, sakarya baskılı etiket fiyatları, sakarya barkod, sakarya rulo etiket fiyatları, sakarya barkod fiyatları, sakarya rulo etiket, sakarya yapışkanlı etiket, sakarya barkod sistemi, sakarya barkod okuyucu, sakarya barkod okuyucu fiyatları, sakarya koli etiketi, sakarya tekstil etiketi, sakarya saten etiket, sakarya metal etiket, sakarya mat pp etiket, sakarya mat pe etiket, sakarya etiket baskı, sakarya mat polietilen etiket, sakarya lazer etiket, sakarya boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner