Sakarya Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Sakarya | Sakarya Mini Diş Seti | Sakarya Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Sakarya | Traş Seti | Sakarya Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Sakarya

kutulu buklet tras seti

Sakarya otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri sakarya ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  sakarya otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Sakarya otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Sakarya otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti sakarya  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları sakarya ve sakarya  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya traş seti, traş seti fiyatları sakarya , sakarya buklet traş seti, otel traş setleri sakarya , kutulu traş setleri, sakarya otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri sakarya , kutulu buklet traş seti sakarya .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner