CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Sakarya Baskılı Pasta Kutusu

Sakarya Baskılı Pasta Kutuları | Sakarya Pasta Kutusu | Sakarya Pasta Kutusu Fiyatları | Sakarya Baskısız Pasta Kutusu | Sakarya Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Sakarya Pasta Kutusu Baskılı | Sakarya Pasta Kutusu Siparişi | Sakarya Baskılı Kutu | Sakarya Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Sakarya pasta kutusu, sakarya baklava kutusu, sakarya pizza kutusu, sakarya lahmacun kutusu, sakarya pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sakarya baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Sakarya baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Sakarya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı sakarya pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Sakarya baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Sakarya Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Sakarya baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sakarya pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel sakarya pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya baskılı pasta kutusu, sakarya baskılı pasta kutusu fiyatları, sakarya pasta kutuları, sakarya pasta kutusu fiyatları, sakarya pasta kutusu imalatı, sakarya baskılı pasta kutusu ve fiyatı, sakarya ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner