Sakarya Güvenlik Etiketi

Sakarya Güvenlik Etiketi | Sakarya Garanti Etiketi | Sakarya Güvenlik Etiketleri | Sakarya Etiket | Sakarya Alarm Etiketi | Sakarya Güvenlik Etiketi Fiyat | Sakarya Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Sakarya garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan sakarya güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya sakarya kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan sakarya güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi sakarya olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket sakarya kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Sakarya güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel sakarya güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya garanti etiketi, sakarya güvenlik etiketi, sakarya etiket, sakarya kırılgan etiket fiyatları, sakarya termal etiket, eko etiket sakarya , sakarya güvenlik etiket fiyatları, sakarya emniyet etiketi, sakarya garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi sakarya.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner