Sakarya Lamine Termal Etiket

Sakarya Lamine Termal Etiket | Sakarya Lamine Termal Etiket Fiyatları | Sakarya Lamine Termal Etiket Nedir | Sakarya Lamine Termal Barkod Etiketi | Sakarya Termal Etiketler | Sakarya Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Sakarya lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Sakarya lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Sakarya lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Sakarya lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen sakarya etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda sakarya termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer sakarya etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan sakarya lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Sakarya termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Sakarya lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Sakarya etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Sakarya lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Sakarya lamine termal etiket nedir? Lamine sakarya termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel sakarya lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya lamine etiket, sakarya termal etiket, sakarya top etiket, sakarya ribonsuz baskı, sakarya baskılı etiket, sakarya renkli termal etiket, sakarya lamine termal barkod etiketi, sakarya kuşe etiket, sakarya termal etiket boyutları, sakarya boş etiket, sakarya termal etiket fiyatları, sakarya lamine etiketler, sakarya eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner