Sakarya Polietilen Opak Etiket

Sakarya Polietilen Opak Etiket | Sakarya Opak Pe Polietilen Etiket | Sakarya Opak Polietilen Etiket | Sakarya Opak Etiket | Sakarya Opak Etiket Fiyatları | Sakarya Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Sakarya

polietilen opak etiket

Sakarya Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Sakarya opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Sakarya opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta sakarya opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir sakarya etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Sakarya opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Sakarya polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız sakarya barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Sakarya polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve sakarya opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya polietilen etiket, sakarya polietilen opak etiket, sakarya opak etiket fiyatları, sakarya opak etiket, sakarya opak polietilen (pe) etiket, sakarya sembol etiket, sakarya polietilen pe etiket, sakarya opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner