CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Sakarya  Baskılı Pide Kutusu

Sakarya   Baskılı Pide Kutusu | Sakarya   Pide Kutusu Fiyatları |Sakarya Pide Kutusu  |Sakarya Pide Kutusu Ölçüleri | Sakarya Pide Kutusu İmalatı | Sakarya  Hazır Pide Kutusu | Sakarya Pide Ve Lahmacun Kutusu | Sakarya Pide Kutuları | Sakarya Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, sakarya baklava kutusu, pizza kutusu,sakarya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Sakarya baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Sakarya baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Sakarya baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Sakarya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Sakarya pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı sakarya pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Sakarya baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Sakarya pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Sakarya baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için sakarya pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel sakarya pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya baskılı pide kutusu, sakarya pide kutusu fiyatları, sakarya pide kutusu imalatı, sakarya pide kutusu , sakarya baskılı pide kutusu fiyatları, sakarya baskılı ambalajlar, sakarya pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner