Sakarya Eko Termal Etiket

Sakarya Eko Termal Etiket | Sakarya Eko Termal Etiket Fiyatları | Sakarya Eko Termal Kağıt | Sakarya Termal Etiketler | Sakarya Eco Termal Etiket Nedir | Sakarya Top Termal Etiket | Sakarya Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Sakarya eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Sakarya eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için sakarya etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu sakarya etiket en sakarya ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Sakarya eko termal etiket fiyatları ve sakarya eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan sakarya eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Sakarya eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Sakarya termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Sakarya ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Sakarya etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Sakarya termal etiket, sakarya etiket sakarya, sakarya boş etiketsakarya eco etiket, sakarya etiket fiyatları, sakarya eko termal etiket, sakarya etiket, sakarya eco termal etiket fiyatları, sakarya sıra numarası etiketi, sakarya ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner